تعدد گرایش‌های یک رشته، مولفه‌ای است که بر پیچیدگی و اهمیت ترجمه تخصصی آن می‌افزاید. مهندسی برق به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و تخصصی‌ترین رشته‌های علمی دانشگاهی به صورت سنتی در چهار گرایش برق-الکترونیک، برق-مخابرات، برق-قدرت، برق-کنترل تقسیم‌بندی می‌شود. از سوی دیگر IEEE (جامعه تخصصی برق و الکترونیک آمریکا) به‌عنوان یک انجمن تخصصی، ۳۹ جامعه را برای این رشته معرفی می‌کند که هر کدام از آن‌ها حتی انتشارات و کنفرانس‌های ویژه خود را دارند. تفاوت‌ این گرایش‌ها گاهی تا حدی است که فردی با مدرک کارشناسی ارشد در یکی از گرایش‌های برق و الکترونیک‌، آشنایی لازم با معادل‌های کلمات تخصصی گرایش‌های دیگر را جهت انجام ترجمه تخصصی برق، با کیفیت مناسب ندارد. به‌این ترتیب انجام ترجمه تخصصی برق و الکترونیک از جمله ترجمه های بسیار تخصصی در حوزه‌ی ترجمه مقالات و متون علمی محسوب می‌شود. مقالات منتشر شده در ژورنال‌هایی نظیر Automatica ،IEEE Transactions on Power Systems ،IEEE Signal Processing Magazine و بسیاری دیگر از ژورنال‌های این رشته همگی مملو از کلمات تخصصی است که هیچ فردی جز یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری گرایش‌ مرتبط مهندسی برق نمی‌تواند آن‌ها را به درستی برای شما ترجمه کند.

شبکه  تخصصی پارس ترجمه برای حل این مشکل راهکاری ویژه در نظر گرفته است. این راهکار عبارت است از ایجاد شبکه ترجمه تخصصی برق و الکترونیک، که پس از انجام آزمون‌های تخصصی و به‌کارگیری مترجمین تخصصی مهندسی برق و الکترونیک تکمیل شده است. این شبکه هم‌اکنون می‌تواند با در نظر گرفتن گرایش‌های تخصصی این رشته، ترجمه‌ای تخصصی و قابل قبول در این حوزه از متون و مقالات علمی را ارائه نماید.

ترجمه تخصصی برق و الکترونیک

شبکه ترجمه تخصصی برق و الکترونیک درپارس ترجمه

این شبکه با بیش از 37 مترجمِ دارای تحصیلات دانشگاهی در سطوح کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش‌های مختلف مهندسی برق و الکترونیک شامل برق-الکترونیک، برق-مخابرات، برق-قدرت و برق-کنترل و … تشکیل شده است. تمامی مترجمین ، پیش از ورود به شبکه پارس ترجمه در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نمره قابل قبولی کسب کرده‌اند، سپس در فرآیند آموزش و ارتقاء پارس ترجمه قرار گرفته و با افزایش تجربه، قابلیت‌‌های آن‌ها توسط ارزیابان حرفه‌ای بهبود یافته است و می‌توان مطمئن بود که نه تنها در ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی برق و الکترونیک توانمند هستند، بلکه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی مهندسی برق و الکترونیک را نیز به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند. لازم به ذکر است کلیه مترجمین تخصصی در تمامی سطوح همواره از لحاظ کیفیت انجام ترجمه های تخصصی مورد ارزیابی ارزیابان مجرب و مشتریان  پارس ترجمه قرار گرفته و همواره از لحاظ علمی و تخصصی آنالیز می‌شوند. این روش خود باعث به روز رسانی اطلاعات تخصصی مترجمین شده و باعث ارتقاء سطح دانش علمی و تخصصی آن‌ها می‌گردد.

ترجمه تخصصی برق و الکترونیک

 

ترجمه فوری متون تخصصی برق کاملا تخصصی توسط دانش آموختگان رشته برق.

*ترجمه متون و مقالات دانشگاهی و دانشجویی رشته مهندسی برق توسط مترجم حرفه ای و تخصصی رشته برق

* ترجمه و ویرایش مقالات isi و تخصصی رشته برق.

* ترجمه و ویرایش پایان نامه ها و پروژه های شبیه سازی و تخصصی رشته برق بصورت کاملا تخصصی.

* ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی و مقالات دانشگاهی برق-الکترونیک

* مترجمین متخصص و تخصصی رشته برق آماده ترجمه کلیه مقالات و متون تخصصی شما در رشته برق هستند.

* ترجمه کتاب ، مقاله ، کاتالوگ، بروشور و فایل ها صوتی و تصویری در حوزه برق و الکترونیک بصورت کاملا تخصصی.

*ترجمه برق

*ترجمه متون تخصصی برق

*ترجمه مقالات تخصصی برق

*ترجمه فوری متون برق

*ترجمه انلاین مقالات برق

*ترجمه کتب تخصصی برق

*ترجمه متون مهندسی برق

*ترجمه مقالات رشته برق

*ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی برق

*ترجمه دانشجویی متون برق

*ترجمه فوری و انلاین مقالات برق

*مترجم انگلیسی متون برق

ثبت سفارش ترجمه