ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی

ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی

ترجمه عربی به فارسی

موسسه پارس ترجمه بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز فعال ترجمه در سطح کشور که همواره در تلاش برای بهبود خدمت رسانی خود به تمامی اقشار علمی، فرهنگی، خدماتی، بازرگانی و غیره بوده است با هدف ایجاد تبادلات و همکاری های بیشتر با همسایگان عرب زبان در سال 1393 تصمیم به راه اندازی و افتتاح دپارتمان تخصصی زبان عربی نمود و امروزه با استخدام و به کارگیری خبره ترین فارغ التحصیلان دانشگاهی زبان عربی نقش پر رنگی در تبادل اطلاعات، دانش روز، مبادلات تجاری و غیره در میان هم میهنان عزیزمان با همسایگان عرب زبانمان ایفا می کند و با ارائه با کیفیت ترین ترجمه های تخصصی از زبان فارسی به عربی و همچنین ترجمه متون از عربی به فارسی توانسته است رضایت مشتریان خود را به بهترین شکل جلب کند

ترجمه عربی به فارسی

ترجمه متن عربی به فارسی

دپارتمان تخصصی زبان عربی پارس ترجمه با گسترش فعالیت های خود این افتخار را دارد که در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین قیمت، متون عربی را با بالاترین کیفیت به زبان فارسی و یا سایر زبان های مورد نیاز مشتریان خود ترجمه نماید. تیم تخصصی مترجمین زبان عربی موسسه پارس ترجمه که مشتمل بر 52 تن از با کیفیت ترین فارغ التحصیلان زبان عربی می باشد برای جلب رضایت مشتریان خود با داشتن بالاترین تعهد کاری به ترجمه تخصصی متون عربی می پردازد. اغلب فعالیات مترجمین زبان عربی پارس ترجمه مربوط به ترجمه کتاب های عربی به زبان فارسی و همچنیبن ترجمه فارسی به عربی کتب می باشد که با توجه به حجم بسیار بالای این کتب معمولا سایر موسساتی که به فعالیت های مشابه می پردازند در تحویل سفارش مشتریان اغلب موفق نیستند اما مترجمین عربی پارس ترجمه همواره در تلاش بوده اند تا در سریع ترین زمان ممکن با بیشترین دقت رضایت مشتریان خود را کسب کنند که تعدد سفارشات و تبدیل شدن مشتریان دوره ای به مشتریان ثابت عربی موسسه خود تایید کننده این مطلب است.

قیمت ترجمه تخصصی عربی به فارسی

دپارتمان تخصصی زبان عربی پارس ترجمه علاوه بر ترجمه کتب عربی با تکیه بر تخصص، تعهد و سرعت مترجمان عربی خود افتخار همکاری های بسیاری با شرکت ها و سازمان های تجاری و بازرگانی مانند شرکت کاشی مرجان، دیجی سوق و تعداد زیادی از اساتید و ئانشجویان را داشته است. تیم تخصصی ترجمه عربی پارس ترجمه با توجه به نیاز مشتریان خود و با بهره گیری از تکنولوژی های نوین ترجمه در محلی سازی و ترجمه سایت های اینترنتی به زبان عربی فعالیت می کند که یکی از نمونه های آن ترجمه سایت پین تا پین به زبان عربی می باشد. همچنین برای کمک به ایجاد ارتباطی بهتر با مسافرین عرب زبانی که به کشور سفر می کنند با راه اندازی تیم ترجمه همراه که متشکل از مترجمین دقیق و متخصص موسسه می باشد همواره در راستای تسهیل و بهبود ارتباطات قدم برداشته ایم. موسسه پارس ترجمه این آمادگی را دارد تا خدمات تخصصی مترجمان خبره و عرب زبان خود را در اختیار ادارات دولتی، آژانس های مسافرتی و سازمان هایی که به نوعی با مسافران و میهمانان عرب زبان در ارتباطند، قرار دهد.

ترجمه های تخصصی عربی ارائه شده توسط موسسه پارس ترجمه پس از تصحیح توسط مترجم دوم، در اختیار بخش ویرایش متون عربی قرار می گیرد و همواره از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از ویژگی های بارز متون ترجمه شده توسط دپارتمان تخصصی زبان عربی می توان به سرعت بالای مترجمین موسسه در کنار سطح کیفی بسیار بالای متون ترجمه شده اشاره داشت که نقش بسار پررنگی در ایجاد حس رضایت مشتریان گرامی موسسه داشته است.

ترجمه کتاب عربی


نظرات (1)

    نظر بدهید